Išgirsk Nidos Bangas

Rezervuoti
klausyti
ISTORIJA

Įkvėpti praeities

Vieta, kurioje gimė išraiškingi muzikos garsai, į tekstus sugulė įdomūs pasakojimai, o drobes nuspalvino Nidos įkvėpti potėpiai. 1867 m. šioje vietoje įkurtą viešbutį iš tėvo perėmęs Hermanas Blodė jį pavertė menininkus traukiančia ramybės ir įkvėpimo oaze, kurioje lankėsi tokie intelektualai kaip Tomas Manas bei Zigmundas Froidas. Viešbučio privalumai, kurie įkvėpė smalsius protus ir leido jiems drąsiai dalintis idėjomis, „Nidos bangoje“ atgimsta naujai. Kūrybiškos istorijos pėdsakus rasite viešbutyje veikiančioje Hermano Blodės ekspozicijoje.

POILSIS

Idėja

„Nidos banga“ – viešbutis, kuriame gimė daugybė kūrybiškų idėjų. Kaip ir anksčiau, taip ir dabar, viešbutis autentiškas, stilingas, įkvėptas jį supančios Neringos gamtos. Šioje vietoje tvyro ramybė, tad gali kaip niekad aiškiai išgirsti savo mintis. Akis glostantis marių horizontas padeda pamiršti galvoje atsivežtus rūpesčius. Kiekviena diena – nauja galimybė šviežioms mintims ir tikram poilsiui.

1
/
4
POILSIS

Atgimimas

Tai, kas praeityje žadino smalsius protus, „Nidos bangoje“ atgimsta naujai. Tęsiame Hermano Blodės pradėtą darbą ir tikimės, kad „Nidos banga“ bus tokia vieta, kurioje norėsi užsibūti. Tyla, ramybė, Nidos gamtos apsuptis, galimybė sutikti įdomių žmonių – mūsų kokybiško poilsio samprata.

2
/
4
POILSIS

Viešbutis

Viešbutyje „Nidos banga“ – 3 atsinaujinę istoriniai pastatai, tad kiekvieną kartą savo poilsiui galėsite rinktis tai, ko tuo metu ieškote. Tradicinis žvejų namas pasislėpęs pušų apsuptyje garantuos ramybę bei privatumą. Pastatas mėlynomis langinėmis – ant pat marių kranto, tad suteiks laimės užmigti ir pabusti klausantis švelnios bangų mūšos. Medinis namas ilgais balkonais – ištroškusiems natūralios saulės šviesos ir atviriems bendravimui.

3
/
4
POILSIS

Aplinka

Nida mylime dėl ilgų pasivaikščiojimų marių pakrante, svajingų saulėlydžių kopose, nesibaigiančio pušyno. Kur tik bepasisuksi – visur nuostabaus grožio gamta. Čia atvykus galima sulėtinti gyvenimo tempą ir iš tiesų mėgautis aplinka. Viešbutį kūrėme taip, kad jausmas, kuris apima būnant Nidos gamtoje, prasitęstų ir „Nidos bangoje“. Ilsintis kambaryje vis dar jausis bendrumas su gamta.

4
/
4

Kai mažiau yra daugiau

Įdėjome kūrybos, stiliaus ir jaukumo, bet ne prabangos. Atnaujinome autentiškus kambarius 1930-1987 m. statytuose pastatuose.

Harmonija su gamta

Ramios spalvos, natūralios medžiagos, autentiški istorinio viešbučio elementai ir funkcionalus minimalizmas – harmoningai dera su aplink supančia gamta. Visuose kambariuose parinkome spalvas, kurios dera su Neringos kraštovaizdžiu.

Atpalaiduojanti atmosfera

Malonų atsipalaidavimo jausmą, kurį patiri Nidos gamtoje, gali pratęsti ir ilsėdamasis kambaryje. Naudojamos natūralios medžiagos, o kiekviena interjero detalė yra apgalvota taip, kad sukurtų jaukumą ir padėtų atsipalaiduoti.

KAMBARIŲ TIPAI

DVIVIEČIAI KAMBARIAI

Dviviečiai kambariai, kuriuose jausite Neringos gamtos tąsą. Nuo marių pakrančių surinktos smilgos, žemiškos spalvos, natūralios medžiagos. Daug variantų jūsų pasirinkimui – su terasa ar be jos, su vaizdais į kiemą, mišką ar marias.

Rezervuoti
1
/
3
KAMBARIŲ TIPAI

KAMBARIAI SU MARIŲ VAIZDU

Itin šviesūs kambariai su vaizdu į marias. Juose stipriausiai patirsite „Nidos bangos“ DNR – jausmą, kad Neringos gamta tęsiasi ir kambariuose. Atvėrus kambario langus šis jausmas dar labiau sustiprės – girdėsite marių bangų mūšą, smilgų šnarėjimą ir džiugų paukščių klegėjimą.

Rezervuoti
2
/
3
KAMBARIŲ TIPAI

KETURVIEČIAI KAMBARIAI

Vieno arba dviejų kambarių apartamentai pritaikyti patogiai ilsėtis 4 žmonėms. Šviesūs, erdvūs ir darniai derantys su Neringos gamta. Daug variantų jūsų pasirinkimui: su įprastomis ar palėpinėmis lubomis, su vaizdu į kiemą, mišką arba marias.

Rezervuoti
3
/
3
KAMBARIŲ TIPAI
1
/
3

DVIVIETIS KAMBARYS

Dviviečiai kambariai, kuriuose jausite Neringos gamtos tąsą. Nuo marių pakrančių surinktos smilgos, žemiškos spalvos, natūralios medžiagos. Daug variantų jūsų pasirinkimui – su terasa ar be jos, su vaizdais į kiemą, mišką ar marias.

KAMBARIŲ TIPAI
2
/
3

PAGERINTAS DVIVIETIS KAMBARYS

Itin šviesūs dviviečiai kambariai su vaizdu į marias. Juose stipriausiai patirsite „Nidos bangos“ DNR – jausmą, kad Neringos gamta tęsiasi ir kambariuose. Atvėrus kambario langus šis jausmas dar labiau sustiprės – girdėsite marių bangų mūšą, smilgų šnarėjimą ir džiugų paukščių klegėjimą.

KAMBARIŲ TIPAI
3
/
3

APARTAMENTAI

Vieno arba dviejų kambarių apartamentai pritaikyti patogiai ilsėtis 2, 3 arba 4 žmonėms. Šviesūs, erdvūs ir darniai derantys su Neringos gamta. Daug variantų jūsų pasirinkimui: su įprastomis ar palėpinėmis lubomis, su vaizdu į kiemą, mišką arba marias.

RESTORANAS

Bo House

Viešbutyje įsikūręs Neringos atostogautojams gerai pažįstamas restoranas „Bo House“. Restorane - net trys erdvės: erdvė viduje su vaikų žaidimų kambariu, lauko terasa palei marias ir vienintelė tokia Lietuvoje - stogo terasa su panoraminiais Kuršių marių vaizdais.

1
/
4
RESTORANAS

Bo House

Bo šeimos istorija ypatinga: apkeliavę visą pasaulį, ponas ir ponia Bo apsistojo Kuršių nerijoje, kur gardžiausias iš kelionių aplink pasaulį parsivežtas patirtis perkėlė į restorano meniu. Jau ne vienerius metus ši žavinga porelė savo dienas leidžia lietuviškame pajūryje ir savo restorane laukia visų, kurie dievina kokybišką maistą. Laiko patikrinta klasika, restorano svečių mėgstami patiekalai, skoniai iš viso pasaulio ir naujienos – ką valgyti čia suras ir didelis, ir mažas atostogautojas.

2
/
4
RESTORANAS

Bo House

Naujuosiuose „Bo House“ namuose vietos daug, tad restorane laukiamos ne tik šeimos su vaikais, tačiau ir didesnės draugų kompanijos. Savo svečius Bo kasdien kviečia lėtų ir ilgų pusryčių, pietų ir vakarienės. Erdvus restoranas su lauko terasa ant marių kranto, dviem privačiomis erdvėmis asmeninėms šventėms, didele vaikų žaidimų aikštele ir Bo pasididžiavimu – atskira terasa ant stogo, kuriai paslaptingo jaukumo suteiks laužai ir vakaro pastele nusidažiusi Kuršių marių panorama. Tai terasa visiems, kurie dar nenori eiti namo. 

3
/
4
RESTORANAS

Bo House

Kuriant restorano erdves buvo siekiama išsaugoti ir moderniai interpretuoti senąją erdvę, kurioje laiką leido ir senieji „Nidos bangos“ lankytojai. Pamaryje įsikūręs restoranas, jį supanti aplinka ir šalia plytinčios marios užliūliuos ramybe, kuri nepaleis visų atostogų metu. 

Restorano kontaktiniai duomenys:
+37065864726
bohousenidoje@gmail.com

4
/
4

Vieta

Iš vienos pusės marios, iš kitos – pušynas. „Nidos banga“ įsikūrusi gamtos apsuptyje, ant Kuršių marių kranto. Pabusite ir užmigsite girdėdami marių bangavimą bei vėjo šiugždėjimą pušų viršūnėse. Miesto centras visai šalia: iki jo – 10 minučių malonaus pasivaikščiojimo marių pakrante, o mindami dviratį nulėksite ir per 3 minutes.